Diivani puhastus 
 
Madratsi puhastus  
 
Vaibapuhastus   
 
Autosalongi puhastus

Iga ettevõtmine vajab pühendumist ja aega, vajab seda ka puhastamine tekstiilipesuriga. Töö tekstiilipesuriga on lihtne ja sellega saavad hakkama nii mehed kui naised.

1. Puhasta puhastust vajav ese  korralikult tolmuimejaga puhtaks. (vaip vaibaotsikuga ja diivan, toolid ja madrats polstriotsikuga).
2. Pritsi pinnale puhastusvahend ja harja pind (plekke).
3. Lase vahendil toimida 
4. Pange tekstiilipesur tööle ja puhastage ese.
* Tegevust kordate seni, kuni pesuvesi muutub puhtaks.

Asjad kuivavad 1-2 päeva, sõltuvalt ruumi temperatuurist. 

Kui Sinu kodus olev pehme mööbel, vaibad ja autosalong on puhastamata rohkem kui aasta või Sa ei ole seda varem kunagi märgpesnud ehk teinud keemilist puhastust, siis tuleb keskmiselt ühte eset puhastada 3 korda. Plekkide puhul kehtib reegel, et mida vanem pekk, seda raskemini see eemaldatav on. Mida värskem plekk, seda lihtsamini see ära tuleb. Pehmet mööblit , vaipasid ja autosalongi tuleks märgpuhastada vähemalt 1-2 korda aastas. Puhastades regulaarselt pikendad asjade eluiga ning puhastustöö tekstiilipesuriga sujub Sul kiirelt ja lihtsalt. Kui esimesel puhastuskorral olid esemed väga mustad ehk pesid neid üle 3 või enamgi korda, puhasta kindlasti vähemalt 6 kuu pärast asjad taas üle. Nii saad oma kodus oleva mööbli, vaibad või autosalongi korralikult puhtaks. Pilte meie klientide tehtud töödest näed SIIN.

Kui oled sobiliku päeva välja valinud, võta meiega ühendust. Lisa meile info, milliseid esemeid puhastada soovid ja kirjelda lühidalt nende määrdumise astet- vastavalt Sinu infole manustame kaasa tasuta pesuvahendi ja lisame täpsemad juhised puhastuseks.

Tehes ise kodus keemilist puhastust ...

* saad asjad puhtaks soodsalt
* saad ühe toreda kogemuse võrra rikkamaks
* kuhjaga isetegemisrõõmu

Ole ise oma kodu ekspert! 

SInu parim koduabiline,

Tekstiilipesur LISAINFO JA BONEERIMINE

 
  +372 515 6886  

 
  info@tekstiilipesur.ee

   
  Facebook suhtlus