Diivani puhastus 
 
Madratsi puhastus  
 
Vaibapuhastus   
 
Autosalongi puhastus

Töö tekstiilipesuriga on lihtne, aga nagu iga ettevõtmine vajab pühendumist ja aega, vajab seda ka puhastamine tekstiilipesuriga. Olles välja valinud sobiliku päeva puhastuspäevaks, varu selleks päevaks kindlasti aega ja ära võta sellel päeval ette muid suuremaid toimetusi. Puhastuse aeg sõltub suuresti puhastust vajavate esemete arvust ja asjade määrdumise astmest. Üks teema on plekid, teine teema aga üleüldine tolm, mustus ja määrdumine. Kui asjad on uuemad ja/või varem märgpestud, kulub selle eseme puhastamiseks vähem aega. Asjad, mis on kasutuses olnud hea mitu aastat ja ei ole varem märgpestud vajavad rohkem aega puhastuseks.
 
1. Puhasta puhastust vajav ese korralikult tolmuimejaga puhtaks - kõik lahtine praht ja tolm tolmuimejasse, edasi pesu juba tekstiilipesuriga. 
2. Pritsi pinnale puhastusvahend ja harja
3. Lase vahendil toimida 
4. Pange tekstiilipesur tööle ja puhastage ese.

Asjad kuivavad ca 24 h, sõltuvalt ruumi temperatuurist. Soojas ruumis kuivavad esemed kiiremini, jahedamas kauem.

Plekkide puhul kehtivad peaaegu samad reeglid nagu pesu pesemiselgi. Mida vanem pekk, seda raskemini on see eemaldatav. Mida värskem plekk, seda lihtsamini see ära tuleb. Pehmet mööblit, vaipasid ja autosalongi tuleks märgpuhastada vähemalt 1-2 korda aastas. Puhastades regulaarselt pikendad asjade eluiga ning puhastustöö tekstiilipesuriga sujub kiirelt ja lihtsalt. Pilte meie klientide tehtud töödest näed SIIN.

Tartu linna toome masina koju kätte ja viime ise ära ka, vajadusel toome tekstiilipesuri kohale ka Tartust välja. Anname kaasa pesuaine ja kõik muu vajaliku puhastuseks. Koha peal näitame masina kasutust ja jagame näpunäiteid puhastuseks. Tekstiilipesuri rent 30 euri päev. Meie rendikord st. rendipäev on 24 h. Proovi järele kirjutades meile info@tekstiilipesur.ee või helistades +372 515 6886.  

Tehes ise märgpesu ehk keemilist puhastust...

  • oled  ühe toreda kogemuse võrra rikkam
  • saad kuhjaga isetegemisrõõmu
  • asjad saavad soodsalt puhtaks
Kui Sul tekkis küsimusi, siis vastame neile rõõmuga nii telefonitsi kui e-mailitsi.LISAINFO JA BONEERIMINE

 
  +372 515 6886  

 
  info@tekstiilipesur.ee

   
  Facebook suhtlus